Tenisová škola

Tenisová škola

Tenisová škola MP Beran patří mezi nejlépe fungující a největší tenisové školy ve Středočeském kraji. V současné době je do pravidelného tréninku s našimi profesionálními trenéry a trenérkami zapojeno přes 200 dětí ve věku 4-18 let. Naši trenéři se samozřejmě věnují i desítkám dospělých hráčů.

Minitenis

U nejmenších dětí probíhá výuka formou minitenisu. Jedná se o populární a účinnou metodou, při které si děti přirozenou a zábavnou cestou rychle osvojí tenisové základy.

Minitenis využívá moderního, pro děti upraveného vybavení – především pak nízké sítě, menší hřiště, malé tenisové rakety a pomalé míče. Pokud máte ratolest, kterou byste rádi přivedli k tenisu a nejste si jisti, jaký sport by pro vaše dítě byl ten pravý, tak zkuste využít nabídky Tenisové školy MP Beran a přijďte si naprosto nezávazně vyzkoušet minitenisovou lekci. Děti ve věku 4-8 let přijímáme prakticky po celý rok, rodiče si mohou do značné míry určit termíny i četnost tréninků.

Tenisový trénink

Okolo věku 7-8 let děti přecházejí od minitenisu k tréninku na celém tenisovém dvorci. Dětem od tohoto věku nabízíme tréninkový plán sestavený podle jejich přání a požadavků. Jsme tak připraveni nabídnout optimální plán jak pro závodní hráče a hráčky, kteří se účastní turnajů jednotlivců i družstev, tak pro děti, které mají tenis jako doplňkový sport k jiným aktivitám.

Přihláška do Tenisové školy Dobříš

Stáhněte si přihlášku v PDF formátu, vytiskněte a vyplňte. Přihláška ke stažení

Elektronická přihláška

Fotogalerie