Klub - TenisCentrum Dobříš

Jak to všechno začalo...

Tenisový klub TenisCentrum Dobříš byl oficiálně založen v roce 2008. Závodní tenis na Dobříši byl v tomto roce po dohodě s tenisovým klubem TK Dobříš převeden do našeho tenisového klubu a areál TK Dobříš jsme si pronajímali. V roce 2014 došlo k dohodě a areál jsme získali do dlouhodobého pronájmu.

Náš tenisový klub sdružuje zájemce o tenis od dětí a mládeže až po seniory. Pod jeho hlavičkou nastupuje ke svým soutěžím 12 závodních družstev, která mají velice kvalitní úroveň. „A“ družstvo dospělých hraje 1.A třídu krajského přeboru, družstva dorostu a staršího i mladšího žactva hrají nejvyšší středočeské soutěže.

Kromě závodního tenisu organizuje tenisový klub i pravidelné společenské akce a jednorázové i dlouhodobé turnaje pro své členy všech věkových kategorií a úrovní. Cílem našeho klubu je v maximální možné míře uspokojovat potřeby a přání svých členů a poskytnout jim kromě tenisového i sociální zázemí a společenské vyžití.

Budeme rádi, pokud se i Vy stanete členy tenisového klubu.

Hymna klubu TenisCentrum Dobříš - The Drops

Trenérský tým

Martin Beran

Martin Beran

Trenér II. třídy
Šéftrenér tenisové školy. Jako hráč působil v oddíle TK Dobříš, od roku 1994 se začal věnovat trenérské činnosti, hlavně v oblasti práce s mládeží.

Petr Beran

Petr Beran

Trenér II. třídy
S tenisem začínal v TK Dobříš později hráč Pojišťovna Praha. V mládežnických kategoriích patřil mezi nejlepší hráče České Republiky. V roce 1994 - 1996 angažmá v Německu. Trenérské činnosti se věnuje od roku 1996.

David Veselý

David Veselý

Trenér I. třídy
S tenisem začínal v tenisovém klubu TJ RZ Dobříš později hráč TK Radošovice - 2. Národní liga. Jako trenér působil na PSK Olymp Praha (1993-1994), TK Sparta Praha (1995). Od roku 1999-2011 působil v zahraničí jako trenér TSV Feldafing.

Eliška Beranová

Eliška Beranová

Trenér I. třídy
Působí jako aktivní hráčka TenisCentra Dobříš již od mládežnických kategorií. Trenérské činnosti se věnuje od roku 2015. Absolvovala bakalářské studium na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích obor – Tělesná výchova a sport a studium I. trenérské třídy na trenérské škole UK FTVS.

Trenér

Eva Melicharová

- nejvyšší umístění na WTA - 47. místo ve čtyřhře a 237. místo ve dvouhře
- vítězka hal. mistr. ČSSR v 1988 vítězství 1x ITF ve dvouhře, 4x WTA ve čtyřhře
- členka extraligového týmu Sparta Praha 1988 - 1992
- trenérská praxe - Slavia Praha 2000-2004, vedoucí trenér v SK Kometa Praha 2005-2007

Trenér

Lukáš Doubek

Trenér III. třídy
Popis...Trenér

David Kolář

Kondiční trenér
Popis...