© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

TenisCentrum Dobříš

V Lipkách 1754 

Dobříš 263 01

Česká Republika

Recepce

Tel.: +420 723 050 833

mpberan@seznam.cz

  • Facebook Social Icon

Informace vedení tenisového klubu TenisCentrum Dobříš‼️

March 13, 2020

Vážení klienti,

 

 

dovolte, abychom Vás informovali o aktuální situaci provozu tenisového klubu TenisCentrum Dobříš.

 

Vláda ČR dne 12.3.2020 rozhodla o vyhlášení stavu nouze na území ČR a přijala opatření s cílem zamezení dalšího šíření koronavirové infekce.
I přes některé informace zveřejněné v médiích v průběhu dnešního odpoledne se opatření nakonec nedotýkají sportovišť, ale pouze vybraných zařízení - posiloven, přírodních a umělých koupališť, solárií, saun, wellness služeb, hudebních a společenských klubů, zábavných zařízení, veřejných knihoven a galerií.

 

Odkaz na usnesení vlády ČR je zde: https://www.vlada.cz/assets/media-centrum/aktualne/Opatreni-o-zakazu-poradani-kulturnich--sportovnich-a-dalsich-akci-s-ucasti-nad-30-osob_1.pdf

 

V souladu s tímto usnesením bylo i vyjádření ministra zdravotnictví ČR v hlavní zpravodajské relaci ČT, Adama Vojtěcha, který výslovně zmínil, že sportoviště byla nakonec ze seznamu přijatých opatření vyjmuta, aby bylo umožněno dětem sportovat, když nemohou chodit do školy.

 

Současně důrazně žádáme, aby do areálu nevstupovaly osoby s jakýmikoliv zdravotními obtížemi a zejména osoby, které podléhají nařízené karanténě.

 

Děkujeme za spolupráci.

 

TenisCentrum Dobříš

Share on Facebook
Please reload

Nejnovější příspěvky

April 28, 2019

October 28, 2018

Please reload

Archiv
Please reload

Následujte nás
  • Facebook Basic Square