© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

TenisCentrum Dobříš

V Lipkách 1754 

Dobříš 263 01

Česká Republika

Recepce

Tel.: +420 723 050 833

mpberan@seznam.cz

  • Facebook Social Icon

Tereza Valentová vyhrála dobříšské áčko!!!

June 17, 2019

Během druhého červnového týdne proběhl v dobříšském tenisovém areálu TenisCentrum Dobříš celostátní turnaj mladších žákyň kategorie A, jehož hlavním partnerem byla firma Fany Gastroservis. Turnaje se zúčastnily nejlepší hráčky České republiky do 12-ti let.

 

V pondělí 10.6.2019 proběhla kvalifikace a v úterý začala hlavní soutěž, do které se nominovalo 48 hráček. U prezence dívky dostávaly akreditační kartu a malý dárek jako vzpomínku na tento týden. Díky velice příznivému počasí turnaj postupoval podle časového plánu. Celý týden mohli diváci sledovat krásné a zajímavé zápasy na nejvyšší úrovni. Hráčky na dvorcích předváděly nejen skvělé tenisové umění, ale také profesionální chování.

 

Do pátečního turnaje postoupila první nasazená hráčka turnaje Tereza Valentová z TK Sparta Praha a Alisa Oktiabreva z TK Olymp Praha. Dívky předvedly opravdu neskutečný tenis s nádhernými a napínavými výměnami. Po velkém boji zvítězila nakonec Tereza Valentová poměrem 6.4; 6:4, která během celého turnaje neprohrála jediný set a i ve finále potvrdila svoje postavení.

 

V závěru turnaje proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů, kde byly hráčky obdarovány nejen poháry, ale i několika malými dary. Celý turnaj byl zakončen tiskovou konferencí, na které ředitel turnaje pan Martin Beran poděkoval všem partnerům turnaje a lidem, kteří pomohli tuto akci uspořádat.

Share on Facebook
Please reload

Nejnovější příspěvky

April 28, 2019

October 28, 2018

Please reload

Archiv
Please reload

Následujte nás
  • Facebook Basic Square