mpberan@seznam.cz

• Facebook Social Icon
Nejnovější příspěvky

July 16, 2019

O víkendu 13.-14.7.2019 se na dobříšských kurtech konaly 3 celostátní turnaje - starší žáci a žákyně a turnaj dorostenek.

V turnaji starších žáků se bohužel neumístil žádný dobříšský odchovanec.
Reputaci klubu napravily starší žákyně a dorostenky. Turnaje starších žákyň se účastnilo 5 domácích děvčat. V semifinále se proti sobě utkaly Sabina Škudrnová a Natálie Drechslerová, ve kterém byla úspěšnější Sabina a postoupila do f...

June 17, 2019

Během druhého červnového týdne proběhl v dobříšském tenisovém areálu TenisCentrum Dobříš celostátní turnaj mladších žákyň kategorie A, jehož hlavním partnerem byla firma Fany Gastroservis. Turnaje se zúčastnily nejlepší hráčky České republiky do 12-ti let.

V pondělí 10.6.2019 proběhla kvalifikace a v úterý začala hlavní soutěž, do které se nominovalo 48 hráček. U prezence dívky dostávaly akreditační kartu a malý dárek jako vzpo...

April 29, 2019

NÁBOR DĚTÍ!!!!!
V úterý 30. dubna od 16:00 pořádáme NÁBOR DĚTÍ do tenisové školy MP Beran.

Děti si budou moci vyzkoušet různé hry s míčkem a tenisovou raketou :)
Nabíráme ročníky 2012, 2013, 2014

Těšíme se na Vás.

April 28, 2019

Máte doma malého uličníka a nechcete, aby o prázdninách ležel a hrál si na tabletu nebo telefonu?
Chce si vaše dítě pořádně zasportovat? Přihlaste ho na TÝDEN V POHYBU!!!
Pro velký zájem tenisových soustředění jsme se rozhodli uspořádat sportovní týden, kdy si děti mohou vyzkoušet jaký sport je baví 😊
Tento sportovní týden je určen pro všechny kluky i holky ve věku 5 – 12 let.

Termín: 22. – 26.7.2018
• každý den 9:00 – 17:00...

February 26, 2019

Tomáš Krejčí opět zářil!

Začátkem února se konal turnaj v Táboře, kterého se účastnil i dobříšský hráč Tomáš Krejčí.
V turnaji dvouhry hned ve druhém kole porazil druhého nasazeného 6:0; 6:1 a zbytkem turnaje prošel téměř bez ztráty hry. Ve finále porazil svého spoluhráče ve čtyřhře a umístil se na 1. místě.
V turnaji čtyřhry vybojovali kluci také krásné 1. místo.

Úspěšný únor má i Samuel Kleibl.

Měsíc únor začal dobře i pro do...

January 18, 2019

O víkendu 12. - 13. 1.2019 se konal turnaj v pražských Modleticích, kde dobříšský hráč Tomáš Krejčí bez ztráty setu vyhrál celý turnaj!

Tomášovi gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů.

October 28, 2018

S blížící se zimou a s tím i přícházejícím chladném počasím byly antukové dvorce zazimovány. Nemusíte ale zoufat, i přes zimu si můžete přijít zahrát tenis, a to konkrétně do naší nafukovací haly, která pokrývá 2 dvorce s umělým povrchem.

Každý den máme otevřeno 8 - 21, pro blizší informaci a rezervaci dvorců můžete využít kontaktní telefon: +420 723 050 833

Ceník pronájmu dvorců (za 1 hodinu)

Po - Ne: 8-13     360 Kč

...

October 1, 2018

Poslední dva záříjové víkendy probíhala Mistrovství České republiky v babytenisu družstev a jednotlivců. První MČR babytenistů družstev se konalo v Prostějově, odkud Tomáš přivezl spolu s týmem TK Sparta Praha stříbrnou medaili za 2. místo.

Uplynulý víkend vybojoval Tomáš 3. místo na MČR babytenistů jednotlivců v Rakovníku a rozšířil tak svojí medailovou sbírku o další cenný kov.

Tomášovi gratulujeme a přejeme spoustu dalších ús...

August 19, 2018

MISTRYNÍ ČESKÉ REPUBLIKY SE STALA LINDA KLIMOVIČOVÁ!

Včera na dvorcích TenisCentra Dobříš proběhlo finále Mistrovství České republiky starších žákyň mezi Lindou Klimovičovou a Annou Panchartek (obě TK Agrofert Prostějov).

Pro finalistky bylo připraveno překvapení už před finálovým zápasem - hráčky byly přivezeny do areálu krásnými nablýskanými červenými Ferrari :)

Šťastnější v tomto velké zápase byla Linda Klimovičová, kte...

August 17, 2018

Dobříš zná první MISTRYNĚ České republiky!

Dnes se v Dobříši odehrálo první finálové utkání Mistrovství České republiky, a to v turnaji čtyřhry. Tento turnaj ovládla dvojice Šalková Dominika - Abeldinova Alla, když ve finále porazily pár Klimovičová Linda - Křenková Tereza.

Dívkám gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů!! :)