První letošní celostátní turnaj byl pro naše hráče úspěšný!!!

Po dlouhé pauze se opět rozběhly tenisové turnaje všech věkových kategorií, na kterých nechyběli naši hráči, kteří dosáhli na nejeden dobrý výsledek!!!

O červnovém víkendu 13.-15.6.2020 se na dobříšských kurtech konal turnaj mladšího žactva a turnaj babytenistů. V obou turnajích reprezentovalo náš klub několik hráčů a hráček, kteří vybojovali nejeden dobrý výsledek. Turnaje mladších žáků se účastnilo celkem 27 hráčů, kdy 7 z nich byli hráči TenisCentra Dobříš. Bohužel žádný z chlapců se v turnaji dvouhry neumístil na stupni vítězů. Ve čtyřhře se na 3. místě umístila dvojice Samuel Kleibl a Max Skřivánek. Turnaje dívek se celkem účastnilo 31 hráček, kde 4 z nich byly z našeho klubu. Nejdále v turnaji došla Sofie Audy, která až v semifinále podlehla pozdější vítězce a skončila na 3. místě. Ve čtyřhře se také na 3. místě umístila Rozárka Dragounová se svou deblovou spoluhráčkou Karolínou Říhovou. V nedělním turnaji babytenistů nastoupilo 20 dětí, které se rozlosovaly do 4 skupin, ze kterých pak postoupily 2 nejlepší do vyřazovacího pavouka. Nejdále v tomto turnaji došel Max Trojan, který se umístil na krásném 3. místě.